Standard inwestycji

Wygląd i funkcjonalność

Inwestycja ATAL Malta doskonale wkomponowała się w otaczającą ją zabudowę i podkreśliła modny charakter dzielnicy. Monochromatyczna elewacja ze kontrastowymi elementami, efektowne tarasy i  ogródki przy mieszkaniach 

sprawiły, że budynek zyskał wyjątkowo elegancki i prestiżowy charakter. Zabudowa została otoczona trawnikami, kompozycjami roślinnymi oraz małą architekturą. Na jej terenie zaprojektowano także szerokie chodniki, ławki dla spacerowiczów oraz elegancki dziedziniec.
Komfortowa lokalizacja inwestycji oraz wysoki standard zabudowy uczynił to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi, osób aktywnych zawodowo i dla seniorów. Mieszkania parterowe zostały wyposażone w przestronne ogródki, a dla 

tych znajdujących się na wyższych kondygnacjach zaprojektowano przestronne tarasy, które latem służą jako miejsca spotkań i odpoczynku na świeżym powietrzu.
ATAL Malta została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku zaprojektowano cichobieżne windy, teren osiedla ogrodzono i wyposażono w system monitorowania, co znacznie zwiększa poczucie prywatności i bezpieczeństwa mieszkańców.